Luminometr

NOVALUM best

Aparat Charm novaLUM jest przenośnym analizatorem testów luminescencyjnych firmy Charm Sci., takich jak: PocketSwabPlus (ATP – kontrola higieny powierzchni), WaterGiene (ATP – kontrola higieny wody), FieldSwab (ATP – kontrola higieny obszaru poddanego bezpośredniemu działaniu promieniowania UV).

Aparat novaLUM współpracuje z programem nova link. Wszystkie dane zapisane w pamięci aparatu mogą być wyświetlane na wyświetlaczu, przenoszone do arkusza kalkulacyjnego w komputerze, drukowane lub przenoszone do programu nova link.

Pozwala to na prowadzenie testów w terenie, opracowywanie wyników i ich drukowanie w zupełnie innym miejscu np. w biurze.

NOWOŚĆ – nowej generacji luminometr novaLUM II

novaLUM II System

Zaawansowana czułość:  novaLUM II ATP System Detekcji – urządzenie powstałe na platformie palmtopa połączonego z luminometrem, dzieło naukowców, oferujące monitoring czystości na najwyższym poziomie. W urządzeniu zastosowana została zaawansowana technologicznie fotomultipowielająca tuba (PMT), która zwielokrotnia ATP (adenozynotrifosforan), pozwalając wykryć obecności organicznego i mikrobiologicznego skażenia.

                 tomlab-novalum-ii-system01

Film prezentacyjny